O MNIE

Piękne chwile w życiu takie jak ślub, narodziny dziecka zasługują aby je uwiecznić i w najpiękniejszy sposób zadbać o ich oprawę, tak aby te chwile na zawsze pozostały w pamięci i abyśmy mogli zawsze do nich powrócić. Dlatego tu jestem i fotografuję, nie z przypadku lecz z pasji i miłości do sztuki. Fotografia jest dla mnie próbą zatrzymania pięknych momentów, które nigdy nie powrócą, emocji o których się zapomina.

Najbardziej pasjonuje mnie fotografia artystyczna. Dzięki temu powstało wiele prac, głównie reportaży ślubnych, portretów kobiet i dzieci.

Pierwsze kroki związane z fotografią stawiałam w mini atelier z moim tatą , który pokazał mi tajniki fotografii analogowej w wieku 10 lat. Wiele godzin i dni spędzaliśmy na wywoływaniu zdjęć w ciemni fotograficznej. Te piękne chwile zainspirowały mnie do dalszego rozwoju i poszerzania wiedzy w temacie fotografii. W aktualnych czasach rzadko korzysta się z fotografii analogowej lecz z cyfrowej.

Proces obróbki zdjęć jest bardzo ciekawy i pracochłonny. Cały czas należy szkolić swój warsztat i śledzić trendy. Staram się zawsze być na bieżąco, a w tym pomagają mi fachowe magazyny oraz książki , których posiadam już cały zbiór.

Poza fotografią interesuję się malarstwem i również maluję w swojej pracowni olejami.

 

Joanna Serafin    Tel.: +48 790 258 187   E-mail:   joannaserafin.wedding@gmail.com